Yardım Merkezi

Dijicardnfc.com 'a ücretsiz üye olduktan sonra karsımıza gelen ekrandan size sağlanan özellikleri görüyor ve bu pakete sahip olabilmek için paket seç butonuna basıyoruz ücretsiz şekilde kullanmaya başlıyoruz. HEPSİ BU KADAR.

Dijicardnfc.com 'a üye olup kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınız anda QR kodunuz profil sayfasında ve üyelik işlemleri sayfasında otomatik olarak oluşur. 

Hayır. Dijicardnfc.com 'a üye olduğunuzda size bir profil URL si oluşturur, bu URL yi Web sitesinden yada uygulamadan kullanıcı adınız ile giriş yaptığınız sayfa aracılığıyla istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Dijicardnfc.com kurum ve bireylerin uzmanlık alanlarına öncelik tanımak, aradığımız uzmanlığa ulaşmak amacıyla kurulmuştur. Bu yüzden aramaları ihtiyacımız olan maharetlere göre gerçekleştirebiliyoruz.

QR kodunuzu üyeliginiz onaylandıktan sonra kullanıcı panelinizden sınırsız olarak istediginiz zaman, diledigiz kadar ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz 

İos destekli cihazların kameraları, QR kodu sorunsuz tanımaktadır. Dıger cihazlar içinde QR kodu kamera aracılığı ile tanımayanlar için QR kod okuyucu yardımcı basit mevcuttur. Tüm telefonlarda QR kod okutabilirsiniz. 

IOS cihazların belirli bir version dan sonrasında NFC desteği bulunmaktadır. Diğer cihazlar arasında da NFC destekli olmayanlar bulunduğu gibi p -80 ölçüde cihazlar NFC' yi destekleyecektir. Desteklemeyen cihazlara kartvizitinizi yansıtmak istediğinizde ikinci bir alternatif olarak QR kod' a sahipsiniz.

Evet. Sisteme üye olmanız bir kartvizite sahip olmanız için yeterlidir. Bizden temin edebileceğiniz ürünler sadece size yardımcı olmak amaçlıdır. Profil linkinizi istediginiz Rfid teknolojisini bünyesinde barındıran ürünlere kendiniz yükleyebilir, DijicardNFC uygulaması üzerinden oluşturduğunuz QR kodu istediğiniz her yerde kullana bilirsiniz.


Bize Ulaşın !